marka - komentarze


Ale dawno nie pisałam! Ale nie miałam o czym. Dzisiaj z Emką i Nikolą byłam w Myślęcinku na pikniku.
Było fantastycznie. Opalałysmy się, oblewałyśmy się wodą, grałyśmy w karty i siatkę i wiele wiele innych rzeczy.
Kiedy wracałyśmy zamieniłam się z Emką butami, ponieważ jej buty ją obcierały. I to by było chyba na tyle co do naszej wyprawy.
Dziewczyny żałujcie, że z nami nie byłyście! Za niecały tydzień jadę z moją klasą na wycieczkę do Tyrawy Solnej.
Już od kilku miesięcy snułam z koleżankami plany about this trip. Ma nadzieję że będzie wystrzałowa. Musi taka być.
Pozdroffka dla wszystkich dziewczynek z mojej ukochanej klasy.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.06.2005 :: 20:45 :: 212.122.214.190

Dorka=]

Eee... sorry ale z lekka zaspałam na tą notkę i dopiero teraz komentuje ale ja mam skleroze noo włąsnie nowa notka z relacją z wycieczki Jush i teraz!!>lol< Pozdroffionka!!
Noo ja tesh załuje ze nie mogłamz wami jechac... ale moja mama...:/ ehhh... Pozdroffionka:*
U mnie notka about our trip
12.06.2005 :: 10:53 :: 83.238.70.51

Agata

Napisz coś nowego Marka
01.06.2005 :: 08:25 :: bgx12.neoplus.adsl.tpnet.pl

nikosia

zapomnialam sie podpisac
I milej wycieczki!!!
I wejdz na mojego bloga!!!
01.06.2005 :: 08:23 :: bgx12.neoplus.adsl.tpnet.pl

nikosia

zapomnialam sie podpisac
01.06.2005 :: 08:23 :: bgx12.neoplus.adsl.tpnet.pl

czemu ucielo polowe mojego ostatniego komenta!?!?!?!?!?
Chcialam tylko powiedziec, ze po kocach chodzily nam
30.05.2005 :: 13:51 :: bfu254.neoplus.adsl.tpnet.pl

nikosia (of cou

Hej! Zapomnialas jeszcze dodac, ze mamy nowych znajomych (wiesz, tych z tramwaju). I że po kocach chodziły nam właśnie
29.05.2005 :: 19:53 :: 83.238.70.51

Agata

Fajnie żę fajnie sie bawiłyście :* . Sory że z Wami nie pojechałam ale mi sie nie chciało wyłazić z domu wogóle .Było strasznie gorąco w środku dnia ponad 40*C!!!. W piątek byłam na działce u babci w Myślęcinku 10 godzin, spaliłam się a nie opaliłam więc lepiej nic nie mówie .
Niewiem jeszcze czy jade do Tyrawy ale myśle że bedzie cool.


Talk.pl :: Wróć